5 filmów na Netflix, które z pewnością spodobają się wnuczce, mamie i babci

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Mama i babcia to kobiety, które wnoszą bardzo dużą wartość do naszego życia. W dorosłym życiu ciężko znaleźć czas na wspólną rozmowę i spędzenie kilku chwil razem. Może jednak warto to zmienić i wprowadzić w życie jakieś wspólne rytuały? Świetnym pomysłem jest wspólne oglądanie filmów, które spodobają się każdej z was. 

Kobiece relacje powinny dodawać nam siły i stawać się inspiracją do podejmowania nowych wyzwań oraz działań. Nie masz pomysłu jak umocnić więzi z mamą i babcią? Może rozwiązaniem będzie urządzenie wspólnego maratonu filmowego! Podpowiadamy, jaki film na Netflixie wybrać, aby spodobał się zarówno córce, mamie, jak i babci. Sprawdź, nasz ranking najciekawszych propozycji, a następnie przygotuj miskę popcornu na wspólny, rodzinny seans.

5 filmów idealnych na kobiecy seans z mamą i babcią

1. Sposób na teściową

“Sposób na teściową” to znakomita komedia z Jennifer Lopez, Jane Fondą i Michaelem Vartanem. Odpowiada historię dziewczyny z sąsiedztwa, która spotyka miłość swojego życia. Jednak na drodze do ich szczęścia może staną apodyktyczna i uwielbiająca poczucie kontroli matka ukochanego. Dodatkowo poznanie przyszłej synowej zbiega się w czasie ze zwolnieniem jej z pracy, gdzie zostaje zastąpiona przez o wiele młodszą kobietę. Czy mimo wszystko dojdzie do ślubu?

2. Miłość na zamówienie

Kolejny filmy, który może przypaść do gustu kobiecie z każdego pokolenia jest “Miłość na zamównie”. To komedia, która porusza bardzo ważny temat, którym jest zbyt długie mieszkanie z rodzicami przez dorosłe dzieci. Rodzice Trippa (Matthew McConaughey) obmyślają plan jak pozbyć się z domu syna przy pomocy ślicznej i uroczej Pauli (Sarah Jessica Parker), kobiety która jest dla tego mężczyzny idałem. Czy plan się powiedzie? Musicie przekonać się same!

3. Lepiej późno niż później

Jeśli jeszcze nie widziałyście tego filmu koniecznie musicie nadrobić zaległości. Wspaniała historia miłosna dwójki ludzi, który są już w kwiecie wieku, wszystko okraszone świetnym humorem i błyskotliwymi dialogami. Miłość w wieku 60 + jest możliwa i może zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. W rolach głównych Jack Nicholson i Diane Keaton. Udany wieczór macie gwarantowany!

4. O wszystko zadbam

Nowość na platformie Netflix, która może spodobać się paniom w różnym wieku. Film opowiada o Marli Grayson, która jest opiekunką prawną. Kobieta jednak wykorzystuje swoją pozycję, aby czerpać korzyści finansowe. Wszystko się zmienia, gdy Marla i jej wspólnicza biorą sprawę kolejnej, zdawłoby się zwyczajnej klientki. Sprawy nabierają zawrotnego tempa, a kobiety znajdują się w prawdziwych tarapatach. Film może być punktem wyjścia do rozmowy z mamą i babcią na temat ograniczonego zaufania do obcych osób.

5. Mamma mia!

Grecka wyspa, świetna obsada i legendarne piosenki Abby! Czy może być lepsze połączenie, które sprawi, że kobiecy seans będzie udany. Fabuła filmu opowiada historię Donny, która samotnie wychowywała Sophie. Córka jednak wychodzi za mąż i marzy, aby poznać swojego ojca. Okazuje się, dziewczyna w tajemnicy przed matką zaprasza na swój ślub trzech byłych kochanków Donny, każdy może być tatą Sophie.

Przeczytaj też: WIELKANOCNE CIASTA W WERSJI LIGHT. SPRÓBUJESZ?

Zdjęcie główne: Tumisu/ pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak prawidłowo korzystać z apteczek pierwszej pomocy w nagłych sytuacjach?
Jak prawidłowo korzystać z apteczek pierwszej pomocy w nagłych sytuacjach?
Dowiedz się, jak skutecznie i bezpiecznie korzystać z apteczek pierwszej pomocy w przypadku niespodziewanych wypadków. Pomoc medyczna pierwszego kontaktu może uratować życie.
Urządzenia lektorskie – co to jest?
Urządzenia lektorskie – co to jest?
Urządzenia lektorskie to urządzenia, które pozwalają na odczytanie tekstu osobom, które z różnych przyczyn nie są w stanie czytać tekstu drukowanego. Są to urządzenia, które w prosty i wygodny sposób umożliwiają odtworzenie tekstu w postaci mówionej.
Zrozumienie procesu amortyzacji i jej wpływu na wartość majątku firmy
Zrozumienie procesu amortyzacji i jej wpływu na wartość majątku firmy
Poznaj, jak proces amortyzacji wpływa na wartość majątku Twojej firmy. Odkryj znaczenie amortyzacji w kontekście zarządzania finansami firmowymi.
Ostatnie wpisy